כולי תקווה שחיי ישתנו…

אין לי מזל וזהו… נרשמתי בכמה אתרים של הכרויות אבל אין הרבה הצלחה. לאחרונה הכרתי גבר שקטן ממני ב-5 שנים ואני לא נראית לגילי בכלל. אני גרושה עם ילדים ולפי המזלות יש התאמה בינינו מזל תאומים עם מזל סרטן =92% של התאמה. אני מחפשת את מזלי בזוגיות וכל כך רוצה זוגיות אך הגבר הזה הסתבר כאלים שאיים עליי ברצח, צעק עליי, השפיל אותי, יש לי מלא הודעות מפחידות ומלוכלכות שלו. אני מנסה לדבר לליבו ולא הולך אני לא מצליחה להשחיל מילה והוא קם עליי, הוא מסר שהוא עבריין ולפי הורוסקופ היה רשום שתהיה התפייסות והקשר בינינו יסתדר. אבל זה לא נראה על פניו. זהו אדם חמום מוח חולה נפש ומפחיד שלא הצלחתי לדבר איתו כלום רציתי לדבר אתו מקרוב אבל אין לי עם מי .
התקשרתי איתו כי פעם במיליון שנה אני מצליחה להמשך למישהו ואתו זה הצליח , הוא רב איתי , צועק עליי, שולח הודעות מפחידות ואחרי 4 ימים מתקשר מספר טלפון חסוי כי פחד שלא אענה לו ואומר לי שהוא מטורף עליי. קראתי באתר אינטרנט על אסטרולוגיה יומית שיהיה לי יום טוב.

אז התקשרתי אליו ומישהו מהחברים שלו ענה לטלפון שלו וצחק עליי ואז הוא התקשר ואמר לי כולם שמעו אותך וצחקו עליך ואני אהרוס אותך, ומקלל בלי סוף ומאיים עליי כל הזמן. אז הורוסקופ לא צודק בדליית הפרטים שהוא רושם. ואני יודעת מזל סרטן הם אנשים טובים חמים וביתיים כי אני כזו ואני תאומים. אני חולה על הבית שלי וזקוקה באופן מיידי לעבודה טובה וזוגיות חמה ואוהבת מכל הלב !
כי אני אישה של המון נתינה של חום אהבה, ניקיון ובית חם ואוהב כי אין יותר טוב מזה בחיים. כולי תקווה שחיי ישתנו…