הכוח של הטארוט

מאז שהבנתי מה הכוח של קלפי טארוט אני לא מפסיקה לומר תודה לאלוקים שהציב לי אותם בדרכי- טארוט הצליח להעיר אותי מחלום בלהות שנכנס לחיי בפתאומיות ויכול היה להסתיים בתקופת ייסורים ארוכה.
אני מזל שור. תקופה ארוכה הייתי מבולבלת, בשבועיים האחרונים נכנסתי לדיכאון עמוק, בכיתי המון, דברתי עם עשרות אנשים יום ולילה, אך איש לא הצליח לעזור לי או לתת לי כיוון נכון למצב, רק רגשות הקנאה, שנאה והרצון לצאת למלחמה בגורל הניעו אותי.
ברגע שפגשתי אותך, מיד השתנתה התמונה: ראשית הבטת בעיניי ושלחת אנרגיה חיובית, הקשבת לכל מילותיי ונתת לי את הביטחון המלא לחשוף את חיי הפרטיים בפנייך (הרגשתי כאילו אנו מכירות שנים- הרגשתי שיש על מי לסמוך).
לאחר מכן, בעזרת הקלפים הבנתי את המציאות מול עיניי, הבנתי את המצב לפרטים והדבר עזר לי להבין בדיוק באיזו פרשת דרכים אני נמצאת. אני מודה ליבי נשבר כשראיתי את הקלפים ושמעתי את פירושם!

אך למרות זאת הצלחתי להוציא את החיובי שבדברים ותוך מספר דקות הרגשתי שאני על דרך המלך. קיבלתי את הכוח לפרוח מחדש – בדיוק כמו פרח שעצר לרגע את פריחתו, אך חזר לפרוח – והפעם במלוא הדריו וצבעיו. פתאום הדברים לא נראו כל כך גרועים, פתאום האדמה לא הייתה כל כך “בולעת”, שהרגשתי שאני נקברת בתוכה, אלא בדיוק להפך- האדמה תחת רגליי התחזקה והתייצבה מחדש.
חיפשתי חנות מיסטיקה כדי למצוא סגולות וקמעות שאולי יזרו לי אבל לא מצאתיח שום דבר כדאי.
אני חייבת לציין שהדבר שחיזק אותי ביותר, הוא בכך שאפילו לרגע אחד לא הסרת ממני את התקווה בנוגע למצב… מתחילתה ועד סופה של הפגישה- העצמת אותי בכוח, אמונה ותקווה רבה (אינני יכולה להסביר במילים- זה חזק מהמילים).
עכשיו אני פורשת כנפיים וממשיכה הלאה בראש מורם אל עתיד בריא ועם מחשבה צלולה.
אני מרגישה שהגעת אליי משמיים, אלוקים הציב אותך בדרכי כדי שלא אמעד, כדי שאמשיך במסלול הנכון והישר של החיים ולא בשוליים.