פירוש חלומות

אחד הדברים שכולנו מתעסקים בהם לפעמים זה חלומות אשר חלמנו בלילה וכל מה שאנו צריכים זה פירוש חלומות. ישנם מספר גישות לביצוע פתרון חלומות: יש כאלה המאמינים שאלו המחשבות והתשוקות הנסתרות של האדם ויש את הגישה שאומרת שהחלום הוא נבואה או אזהרה, אלו שתי הגישות העיקריות וללא ספק שהחלום הוא לא חסר משמעות.
בתנ”ך, בקבלה, בנצרות ובכלל בכל ההיסטוריה פירושי חלומות מאוד נפוצים.

בעדת המודרנית ישנם 2 גישות מרכזיות: אחת של פרויד ואחת של יונג.

יש סמלים שכל הגישות מסכימות עליהם כמו אש בחלום מסמל אזהרה, איש עובד סימן לשגשוג, דלת פתוחה מסמלת הזדמנות, גור כלבים סימן לאושר ועוד.

הבעיה וחילוקי הדעות הוא לדוגמא בחלומות שבהם החולם עף, יכול היות שזה סימן של ביטחון עצמי ובאותה מידה יכול להיות מצב חרדתי של אדם אחר שחולם את זה, תלוי ביחס של אותו אדם ספציפי לאירוע הספציפי הזה, נכון גם להיות במקום לא מוכר, יש מילון חלומות שיגיד שזה מצב לא טוב ובשביל אדם אחד זה יהיה נכון ולאדם אחר זו הזדמנות להשתחרר ממצבים מעכבים.

פירוש חלומות על פי הקבלה גם נושא בפני עצמו המקשר כל סמל ללהתקדמות או דעיכה רוחנית.
פענוח חלומות אינו מדע מדויק אך מפרש חלומות מיומן ומנוסה יעלה על בעיה ויידע להתאים אותה לחולם. אז אם גם אתם חולמים ורוצים לדעת פרוש חלומות, חפשו מילון חלומות שיעזור לכם להבין את פירוש חלומות שתוכלו לישון בשקט ולא להיות מודאגים.

בחלק מהטיפולים שהם עושים, פסיכולוגים מנסים לגלות את הסיבות לבעיות של מטופלים דרך החלומות שלהם. כך נולדו מרכזי שינה בהם פעולים ביחד אנשי מקצוע ומומחים בתחומים שונים שמשתמשים במכשירים שנבנו במיוחד לצור המחקרים של שינה ושל החלומות.
עד היום, גם עבור המדעיים, השינה ומיוחד החלומות מרימים הרבה שאלות שעדיין אין להן תשובות ברורות.