מיסטיקה

מיסטיקה היא דרך חיים בימינו שבאה לעזרתנו מתי שאנו צריכים בכל מיני צורות כמו אסטרולוגיה שעוזרת לנו בעזרת הורוסקופ להתמודד עם החיים בצורה יותר טובה וכך גם שאר סוגי מיסטיקה, נומרולוגיה פועלת בדיוק באותה הדרך, תקשור, קריאה בכף יד או כירולוגיה, פירוש חלומות, פירוש שמות לבנים או פירוש שמות לבנות, בחירת שמות לתינוקות, קריאה בלפי טארוט שמנבאת את העתיד בצורה מדהימה, פנג שואי, קבלה שעל ידה ועל ידי זוהר אנו מבינים את משמעות החיים ואפילו קריאה בקפה יכולים לעזור לנו בלבטים שיש לנו בחיים. אם רוצים תשובות ברורות יותר צריך למצוא מיסטיקנים מומלצים שיכולים לעזור ולתת ייעוץ של מומחים.

אנו בחיינו זקוקים לאמונות כדי להרגיש יציבות בחיינו, יש הפונים אל הדת או אל קבלה לעם אך יש כאלו אשר פונים אל מיסטיקה שאם מבינים כיצד היא עובדת אנו נופלים בקסמיה כמו שלא דמיינתם אפילו.
לכל סוג מיסטיקה יש את העקרונות שעל פיהם היא עובדת ואם תעשו סטטיסטיקה תוכלו לראות שזה מדהים כמה מדעי הרוח יכולים להיות מדויקים.

אסטרולוגיה מקטלגת את האנשים לשניים עשר מזלות המורכבים מארבע יסודות, אויר החושב, אש האינטואטיבי, אדמה החש, וכמובן גם מים המרגיש ובתוך כל מזל יש גם קומבינציות שונות המרכיבות אותנו לפעמים מכל היסודות רק בצורות שונות. בסופו של דבר הכל עניין של התאמה בין מזלות. לדוגמא אם אתה מזל קשת זה לא אומר שאתה קשת החברמן והקומבינטור אלא יכול להיות לך ירח בתוך מזל סרטן שמביע על אדם רגיש, מרוקורי בתוך מזל עקרב מה שמביע על אדם רגיש שמין ויציבות חשובים לו מאוד, ונוס בתוך מזל גדי שעושה אותך לקר, מאופק וחשדן מאוד עם אנשים שיש גם את האופק, שאר הכוכבים והזוייות שבניהם. אך גם פירוש חלומות יכול לעזור לכם להבין את עצמכם יותר טוב או פירוש שמות שיעזור לכם להבין את האנרגיות שניתנו לכם כשבחרו את השמות שלכם.

כל מיסטיקה אשר אתם נמשכים איליה היא זאתי אשר תעשה את העבודה עבורכם בין אם זה תקשור, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קריאה בקפה או כל השאר כי אם אתם לא יודעים באיזה מקצוע לבחור או מתלבטים לגהי התאמה זוגית אז יש לכם את הפיתרון כאן.