מזלות

מזלות הם בעצם הדימויים שאנו נותנים למקומות שבהם יכולים להיות הכוכבים בזמן הלידה, בשעת ניתוח מפה אסטרולוגית אישית ואשר מבצעים הורוסקופ אישי או מפה אסטרולוגית. סביב כדור הארץ יש בעצם 12 קבוצות כוכבים, 12 פלחים שכל אחת מקבוצות הכוכבים האלו כאשר מחברים את הכוכבים יחד עם עט נניח אפשר לראות ציור מסוים כללי שממנו הגיעו לרעיון שכל מזל הוא בשם שלו הנוכחי, כאשר השמש בעת הלידה נמצאת בפלח מסוים אנו בעצם נושאים את המזל הנ”ל עד סוף החיים חסרונות ויתרונות כאחד, חשוב להבין שזהו פוטנציאל כללי שלאו דווקא ימומש, תלוי בהרבה גורמים אך באופן כללי הכלים שאיתם אנו נולדים הם מדויקים להפליא וקשה שלא לשים לב לאופי מזלות.
יש לנו בעצם שניים עשר גלגל המזלות שאפשר לחלק אותם לקבוצות על פי היסודות השונים, מים, אדמה, אוויר וכמובן אש.
בעצם בכל יסוד יש 4 מזלות:

מזלות האש: מזל אריה, מזל טלה, מזל קשת.
תודעת מזלות האש היא אינטואיציה, הם תופסים את המציאות לפי האינטואיציה, הם מצלחים לדעת, להבין דברים ולעשות דברים בצורה יוצאת מן הכלל לפעמים ללא הכנה, ללא בסיס ואוהבים אלתורים והרפתקאות.

מזלות האדמה: מזל בתולה, מזל שור, מזל גדי.
תודעת מזלות האדמה היא תחושה, שבעצם אומר שהם חייבים לחוש כל דבר לפני שהם מבינים אותו או מאמינים בו, מאוד מתוכננים בכל אספקט בחייהם ואינם אוהבים הפתעות או שינויים.

מזלות המים: מזל דגים, מזל עקרב, מזל סרטן.
תודעת מזלות המים היא רגש, הם תופסים את המציאות בצורה מאוד רגשית, מאוד סובייטיבים ונסחפים בקלות אחר אהבה או רעיון, כשהם עושים משהו הם נכנסים אליו עד הסוף עם כל הלב שלא כמו שאר המזלות.
    
מזלות האוויר: מזל דלי, מזל תאומים, מזל מאזניים.
תודעת מזל האוויר היא מחשבה, הם חושבים ללא הפסקה על כל פרט ופרט, מתחשבים באחרים, מנומסים, חשובה להם הסביבה וכמה שיותר חברים, כושר ביטוי מעולה ומאוד אוהבים ללמוד דברים חדשים.