טארוט

טארוט או קריאה בקלפי טארוט הם תחום מיסטיקה גדול מאוד ובתוכו חבויים סוגים שונים של מיסטיקה מלבד טארוט, כמו אסטרולוגיה, נומרולוגיה, תיקשור ועוד. תחומי מיסטיקה עתיקים יחד פועלים יחדיו למטרה של עזרה לאדם למצוא את התשובה לשאלתו או שאלותיו.

טארוט שונה מהתחום קריאה בקפה כי טארוט עוסק באופציות הקיימות לפני האדם ואינם סוגרות לגמרי את האדם בבחירה והתשובות באות לידי ביטוי בתמונות מופשטות שעוזרות לנו לתפוס יותר טוב את מה שמצפה לנו או מה שצפוי לנו בעתיד.
מקור קלפי טארוט אינו וודאי, אולי מצריים ואולי סין, טארוט קלאסי סבורים שהופיע בימי הביניים באירופה. אנשים חושבים שהטארוט קובע את העתיד, אך זה לא מדויק מפני שהוא מציע לנו אפשרויות רבות של בחירה, הרשות נתונה, בדרך כלל אנשים מגיעים כשהם נמצאים בצומת של דרכים והטארוט עוזר לאדם לבחור את הנתיב הרצוי לו, קלפי טארוט יעזרו לכם להבין מה יקרה אם תבחרו בנתיב מסוים.

כיום יש באינטרנט אפילו טארוט אונליין וכל מי שרוצה פריסת קלפי טארוט יכול לעשות זאת מבלי לצאת מן הבית, טארות נפוץ ופופולארי מאוד וההסבר לכך שהוא כל כך מוצלח זה שהוא עובד על עיקרון שלא יכול לטעות עקרון המיקרו והמקרו, שאומר שמה שקורה בגדול יקרה גם בקטן כלומר מה שקורה כשפותחים קלפי טארוט יקרה בוודאות גם לאדם אשר שאל בחיים וזה גם הגיוני כי הרי הכול בחיים זה מיקריות ורנדומליות.